środa, 27 listopada 2013

                   Poradnik Szczegółowy

                           Fanmail.biz

Otrzymałem już od was wiele pytań dotyczące adresów gwiazd, więc w dzisiejszym poście chciałbym wam wytłumaczyć w jaki sposób korzystać z fanmail.biz, krok po kroku.1.trzeba przejść na stronę http://www.fanmail.biz/W zaznaczonym miejscu należy wpisać imię i nazwisko aktora/ki i kliknąć ,,Enter".

2. Następnie pojawi się kolejna strona...... na, której będą feedbacki oraz adres. Należy kliknąć link gdzie pisze ,,(Imię i Nazwisko) Address"

3. Na koniec pojawi się kolejne okno...
... tam gdzie będzie pisało ,,Fan Mail Address" Jest właściwy adres na, który można pisać do gwiazd.

Jeśli chodzi o fanmail to wszystko wyjaśnione. Pamiętajcie, aby sprawdzać czy dana gwiazda odpisuje!

                                             ***
                   Międzynarodowy kupon na odpowiedźTak wygląda aktualny kupon, który jest ważny do końca 2017 roku.
kosztuje on 4,50 zł. Cena nie jest wysoka, ale problem jest ze zdobyciem go. Nie jest dostępny na każdej poczcie, ale to da się załatwić. Wystarczy poprosić panią na pocztę o sprowadzenie go (nie powinna odmówić). Gdy już będziecie go kupowali na poczcie nie słuchajcie rad pani, która zazwyczaj podaje błędny informacje np. Kupon należy nakleić, jest wymieniany tylko w Niemczech lub pieczątka jest niezbędna. Bzdury! Kuponu się nie nakeja, wymienia się go w UK,USA, we Francji, czyli głównie tam gdzie mieszkają aktorzy z HP. Pieczątka nie jest potrzebna!. Gdy go kupice bez zbędnej zwłoki wrzucacie go do dużej koperty. Tyle nic wiecej nie potrzeba.
                                             
                                              *** 
                                           Zdjęcie

Bierzemy oczywiście z Google. Wpisujemy imię i nazwisko aktora lub postaci, którą gra. Następnie szukamy dużego rozmiaru zdjęcia...Powinno być także bardzo jasne żeby podpis był widoczny. 
Najlepszym sposobem na wywołanie jest pójście do fotografa.
Zdjęcie powinno być rozmiaru 10x15, czyli tyle co koperta zwrotna. Kosztuje to niewiele, a proponuję wam wywołanie na papierze matowym. Dlaczego nie na błyszczącym?...Już wiecie.

                                                ***
                                          Koperta Główna

Koperty  C5 (taki rozmiar jest najlpeszy). Co z nią zrobić?To proste ;)

                                                 ***
                                   
                                      Koperta zwrotnaKoperta powinna być tego samego rozmiaru co zdjęcie. Do środka warto włożyć dwie tekturki, aby zdjęcie podczas powrotu się nie uszkodziło. Tyle! :)

                                               ***

                                               List

O czym napisać? W dwóch zdaniach napisz o sobię (imię, wiek, hobby...), potem napisz za co lubisz aktora (co najmniej pól kartki) i  na koniec prośbę o autograf. List należy pisać w języku angielskie. Nie radziłbym wam korzystać z internetowego słownika, ponieważ lubi robić żarty. Poproś o pomoc kogoś, kto zna angielski perfekcyjnie.
Najlepiej go napisać na kolorowym papierze, będzie wtedy wyglądało ładnie. Można dodać również rysunki.                                               ***
                                 Nadawanie przesyłek

Zdjęcie, IRC, Kopertę zwrotną i list wkładamy do dużej koperty. Następnie idziemy na pocztę i mówimy, że chcemy wysłać list piorytetem do Anglii (cena 5,20zł).


14 komentarzy:

 1. Dobry poradnik na pewno się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ms? Albo Panna albo Pani, a nie jakaś forma pośrednia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny poradnik :D Mam nadzieję, że kiedyś przeczytam Twoją książkę :) Zapraszam na nową notkę

  OdpowiedzUsuń
 4. To, że autograf się rozmazał nie było spowodowane tym, że podpis został złożony na błyszczącym zdjęciu. Tak się czasami zdarza, ale zazwyczaj jest to wina markera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak masz rację, ale na papierze matowym nie widać odcisków palców :D

   Usuń
 5. Chociaż robiłem poradnik u siebie, zawsze patrzę na twój, bo się boję, że coś zniszczę i nareszcie jutro wyślę.♥Dziękuję Ci za poradnik♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się :D
  A do kogo chcesz wysłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madame Maggie Smith, a wiesz co było najlepsze dwa miesiące walki o kupon, w którym mieli zmienić cenę z 4.50 na 5.20 i na koniec i tak sprzedali mi go za 4.50, bo jest promocja ;D

   Usuń
  2. Promocja? XD kiedyś kupon kosztował 4,50 zł. później na jakieś 2 tygodnie podrożał do 5,20zł., a teraz znowu jest 4,50zł.
   Życzę powodzenia ;)

   Usuń
  3. Masz może GG?
   Coś do szybkiego kontaktu, żeby tu nie robić Ci zbytniego spamu ^.^

   Usuń