piątek, 2 stycznia 2015

Timothy Spall Ostatnio moja kolekcja autografów przeżywa kryzys... Wysłałem ponad 20 listów i na niektóre już dawno powinienem dostać odpowiedź. Nie wysyłam nowych, bo nie mam czasu i już prawie nie mam do kogo, dlatego teraz tylko czekam.
 Miałem nadzieję, a raczej marzenie żeby jeszcze w 2014 przyszedł do mnie jakiś list i moje małe marzenie się spełniło!
 Rzadko mam okazję zobaczyć listonosza, bo przychodzi zawsze jak jestem w szkole, ale teraz udało mi się go zobaczyć. Niestety, ale tym razem babci udało się mnie wyprzedzić i to ona wyjęła ze skrzynki list, przez okno zauważyłem charakterystyczny znaczek z królową Elżbietą!
 Poczułem wielką radość, bo już od kilku miesięcy nic nie przychodziło. Chciałem trochę pogłówkować od kogo jest ten autograf i doszedłem do wniosku, że jest to odpowiedź od aktora z czasów moich pierwszych listów. Niestety, ale przez kopertę prześwitywała charakterystyczna karteczka od Timothy'ego Spall'a!
 Już dawno przekreśliłem myśl, że może jeszcze odpisać, ostatnio na fm nie było wielu feedbacków, a poza tym agenci Spall'a rozsyłają PS. Chciałem napisać jeszcze raz, miałem już kopertę i list, ale się powstrzymałem, teraz też chciałem wysłać list, ale jakoś mi się nie chciało. I dobrze! Bo w końcu dostałem jego autograf!
 Do Timothy'ego pisałem pod koniec sierpnia 2013 roku (był to jeden z pierwszych listów przeze mnie wysłanych) stwierdziłem, że wtedy robiłem beznadziejne listy i ktoś postanowił nie wysłać mi wymarzonego autografu. Wielkim szokiem było, że dostałem odpowiedź! Dwa dni przed końcem roku udało mi się jeszcze pobić rekord na najdłuższy czas oczekiwania. 

 Myślę, że ten rok się dobrze dla mnie skończył i mam nadzieję, że 2015 przyniesie wiele listów!
Wysłałem: zdjęcie, list, kopertę zwrotną i IRC.
Dnia: 27.08.13r
Otrzymałem: autograf (PS), karteczkę.
Dnia: 30.12.14r
Czekałem:  rok, 4 miesiące i 3 dni

6 komentarzy:

 1. jak zrobić zdjęcia aparatem cyfrowym zdjęciom które są w internecie( tak żeby ładnie wyszłyO chyba że jest jakiś inny sposób to poproszę. I gratuluję. ja wysłałam do
  davida Bradleya i czekam już 3 miesiące;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co tak wszystko komplikować? Wchodzisz w google i stamtąd pobierasz zdjęcie :)

   Usuń