niedziela, 15 marca 2015


Amelda Brown


Już od kilku miesięcy przechodzę poważny kryzys... Nie wysyłam nowych listów, bo już praktycznie do wszystkich najważniejszych wysłałem i co prawda zostało jeszcze trochę aktorów, ale są to przede wszystkim osoby, które nie zagrały jakiejś ważnej postaci. Sporo odpowiedzi powinno dawno przyjść, ale pustki. Ostatni autograf jaki dostałem był od Timothy'ego Spall'a pod koniec grudnia. Od tamtej pory minęło prawie trzy miesiące i już nawet przestałem wierzyć, że coś jeszcze przyjdzie, ale jak zwykle świat potrafi zaskoczyć. 
 W zeszłym tygodniu otrzymałem kopertę z Anglii i prawie zapomniałem, jak wygląda znaczek brytyjski. Pozwoliłem sobie na moment napięcia i przez chwilę nie otwierałem koperty, analizując nadawcę. Nikt konkretny nie przychodził mi do głowy, więc otworzyłem kopertę, a pierwsze co mi się rzuciło w oczy to IRC...
W pierwszej chwili pomyślałem, że to przeprosiny i kupon odesłany z powrotem. Na szczęście to była hamartia, a w środku znalazłem dwa zdjęcia, jedno które wysłałem i drugie mniejsze, oba zdjęcia były podpisane tyle, że z tyłu. 
 Autografy są od Ameldy Brown, która w HP nie zagrała szczególnie ważnej roli pani Cole, ale zawsze powtarzam, że nawet najmniejsza rola jest ważna. Nie mogę za dużo powiedzieć na temat Ameldy, bo mało o niej wiem. Natomiast mogę powiedzieć, że z fanami żyje bardzo dobrze skoro odsyła IRC i daje takie miłe dedykacje.
 Mam nadzieję, że to jest miły początek autografowej przygody 2015 roku.


  
Wysłałem: list, zdjęcie, kopertę zwrotną i IRC
Dnia: 29.07.14r
Otrzymałem: moje podpisane zdjęcie + dodatkowe i moje IRC.
Dnia:09.03.15r
Czekałem: 7 miesięcy i 10 dni.

1 komentarz:

  1. Gratulacje!
    Mam nadzieje, że i u mnie okres suszy niedługo przeminie. :/

    OdpowiedzUsuń