poniedziałek, 26 sierpnia 2013

                                  Shirley Henderson

Większość z was pewnie nie wie kogo zagrała Shirley Henderson w Harrym. Ta aktorka zagrała Jęczącą Martę. Jako ciekawostkę mogę dodać , że podczas zdjęć w HP i Komnata Tajemnic miała 37 lat. Czego to makijażyści nie wymyślą.
Do rzeczy. List do Shirley był moim drugim ,który wysłałem i zarazem najkrótszy ( brak doświadczenia). Odpowiedzi spodziewałem się po dwóch tygodniach ,ale nie przyszła.                     Wiedziałem ,że na pewno przyjdzie tylko  nie wiedziałem kiedy . Aż w kańcu w upalne wakacyjne dni przyszła odpowiedź. Ponad dwa miesiące po wysłaniu listu: Mogę również powiedzieć, że autograf wziąłem do ręki po około czterech miesiącach od wysłania, ponieważ całe wakacje spędziłem w niemczech.
Ale to nie wszystko. W kopercie było coś jeszcze jakaś karteczka złożona na pół... Od razu wiedziałem, że to musi być...  :...List  osobiście napisany przez Shirley Henderson. Wiele szczęścia daje otrzmanie autografu, a co opier otrzymanie liściku?  Bardzo mnie  ucieszyły miłe słowa, które aktorka napisała.


Wysłałem: IRC, 2 zdjęcia, kopertę zwrotną i list.
Dnia: 22.05.13r
Otrzymałem : 2 podpisane zdjęcia, list.
Dnia:12.07.13r
Czekałem: 51 dni.

Adres: http://www.fanmail.biz/1037.html

2 komentarze:

 1. Gratuluję :)
  Mam zamiar niedługo do Shirley Henderson napisac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wspaniałe wieści :) Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że jak otrzymasz odpowiedź to zechcesz się nią pochwalić :D

   Usuń