wtorek, 6 maja 2014

Kenneth Branagh


 Dokładnie pamiętam czasy, w których wysyłałem co tydzień dwa listy. Wystarczyło cztery miesiący, by zabrakło mi aktorów, którzy zagrali ważne role, a teraz jest już coraz mniej aktorów do których jeszcze mógłbym napisać. Na szczęście ponad dwadzieścia listów jest już w Anglii! Niestety, większość powinna dawno przyjść według moich obserwacji niektórzy aktorzy odpisywali po krótszym czasie kolekcjonerom z fanmail.biz niż ja niż ja czeka.

 Do takich aktorów zaliczyć mogę bohatera tego postu czyli Kennetha Branagha! Na jego odpowiedź czekałem ponad pół roku, chociaż spodziewałem się jej po krótszym czasie. Nie należy do końca sugerować się feedbackami, które pojawiają się w internecie, ponieważ każdy sukces jest inny, inna data, inny styl listu i koperty, czy chociaż to gdzie pracuje obecnie dany aktor. Te czynniki z pewnością wpływają na czas oczekiwania na wymarzony autograf. 

 Tak więc po pół roku otrzymałem jeden z wymarzonych autografów wspaniałego Gilderoya Lockharta i jak sami pamiętacie ta postać lubiła rozdawać autografy i odpisywać na listy fanów, całe szczęście, że aktor też to lubi.
 Gdy otworzyłem kopertę przestraszyłem się, zdjęcie było włożone do białej karteczki i pomyślałem, że to może przeprosiny okazało się, że wręcz przeciwnie:

Otrzymałem krótką wiadomość z podziękowaniami od agenta Pana Kennetha. Mała karteczki, kilka słów, a sprawia, że tworzy się większy sentyment to autografu, postaci, aktora...
Wbrew moim obawom zdjęcie było podpisane i to z dedykacją, a takie sukcesy cieszą najbardziej!!! :)Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 28.10.13r
Otrzymałem: podpisanie zdjęcie + podziękowania za list
Dnia: 06.05.14r
Czekałem: 6 mesięcy i tydzień

Adres: http://www.fanmail.biz/1277.html

4 komentarze: