czwartek, 24 kwietnia 2014

David Ryall


  No i zaczęło się! Ten tydzień był dość ciężki dla mnie ze względu na egzaminy gimnazjalne. Było ciężko, ale dałem radę. Został mi jeszcze tylko angielski i dzień wcześniej dostałem zachętę, która miała sprawić, postaram się na egzaminie. Sami wiecie co to takiego było kolejny autograf!
 Po powrocie z egzaminów tradycyjnie zajrzałem do skrzynki, w której nic nie było w domu również nic na mnie nie czekało. Zawiedziony poszedłem do swojego pokoju, podszedłem do okna, aby je otworzyć, a tam co? Kochany pan listonosz  jedzie na rowerze. Szybko wybiegłem na dwór, listonosz z uśmiechem trzymał trzy listy, ale nie wiedziałem do kogo. Musiałem podpisać, bo moja mama dostała jakiś polecony, tak więc jeden list był dla mamy, a pozostałe dwa dla mnie. Ucieszył mnie widok dwóch listów z UK. 
 W jednej kopercie był autograf Davida Ryall'a, który zagrał Elphiasa Doge'a. Pomimo, że ta postać pojawia się tylko raz w filmie to jednak urzekła mnie gra pana Ryall, nawet przez te kilka minut. Powtarzam aż do skutku, że  każdy aktor nawet ten co zagrał małą rolę jest bardzo ważny.
 Cieszyłbym się z tego autografu gdyby nie zawartość drugiej koperty. Nie napiszę teraz co w niej było, bo plan nie przebiegł zgodnie z moimi założeniami, dlatego będę musiał po raz kolejny pisać do tej osoby...
A oto autograf:


Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 07.01.14r
Otrzymałem: podpisanie zdjęcie
Dnia: 24.04.14r
Czekałem: 4 miesiące 17 dni

Adres: http://www.fanmail.biz/112251.html


2 komentarze:

  1. pooooooooochwal sie co bylo w drugiej ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety, ale nie mogę :) Jest to odpowiedź od ważnej postaci tyle, że bez autografu. Napiszę o tym gdy zdobędę jej autograf! :D

      Usuń