piątek, 12 września 2014

 Emma Thompson


 Wakacje rozpoczęły się na dobre. Początek lipca zwiastował bardzo dobrą pogodę oraz miły odpoczynek. Ja, daleko od domu robiłem wszystko to na co nie miałem nigdy czasu w domu, wziąłem się za częste czytanie książek, ćwiczenia i pisanie listów do osób od, których nie jest tak łatwo zdobyć autograf. Po tym wszystkim czuję, że to były udane wakacje.
 Gdy tak spokojnie leżałem sobie na łóżku, w tak upalny dzień zadzwonił do mnie telefon, to była mama. Odebrałem  go i ponownie powiedziała mi, że przyszedł list z UK (w głębi domyślałem się od kogo to może być, bo na fanmail.biz pojawiło się tego dnia kilka feedbacków tej osoby.) Wystarczyło mi, że mama powiedziała ,,jakaś blondynka", a ja od razu wiedziałem, że to Emma Thompson!
 Nawet nie wiecie jak wysoko skakałem po otrzymaniu tej jakże wspaniałej wiadomości. Emma Thompson jest jedną z najlepszych aktorek brytyjskich, to wspaniale, że mimo wielu ról, które dostaje wciąż odpisuje na listy swoich fanów. Ja (niestety) zwątpiłem w nią, prośbę wysłałem w październiku 2013r. i szczerze nie wierzyłem, że kiedykolwiek dostanę odpowiedź.
 Dopiero gdy na fm zaczęły się pojawiać feedbacki dotyczącze jej autografu, wróciła moja nadzieja, bo nawet były tam odpowiedzi na listy wysłane wcześniej od mojego. W tym okresie ponownie uwierzyłem, że Emma bardzo troszczy się o swoich fanów. To było kwestią czasu, kiedy autograf Emmy trrafi do mojej skrzynki. Udało się i teraz jest już w mojej kolekcji.
Czekałem dziesięć miesięcy, ale było warto dla takiej dedykacji. Chociaż dlatego, że rozszyfrowanie znaczenia było dla mnie wielkim wyzwaniem. Myślalem, że pisze ,,Dla Patryka- Kto jest wspaniałym artystą? Ja Emma Thompson" XD a jest ,,Dla Patryka, który jest wspaniałym artystą kocham Emma Thompson".Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 16.09.13 r
Otrzymałem: podpisanie zdjęcie
Dnia: 08.07.14 r
Czekałem:  9 miesięcy i 8 dni
Adres: http://www.fanmail.biz/565.html

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Na takie sukcesy można czekać bardzo długo, bo później stają się miłym wspomnieniem i rzeczywistością :)

      Usuń