niedziela, 5 października 2014

Alexandre Desplat


Wydawać by się mogło, że tegoroczne wakacje nie przyniosą mi już żadnych wspaniałych autografów. Jak zwykle byłem w błędzie. 
 W połowie sierpnia mama poinformowała mnie o nowym autografie. Jak zwykle poprosiłem ją o wysłanie mi MMS-a, moim oczom ukazała się podpisana przez Alexandre Desplat'a fotografia.
 Alexandre Desplat jest wybitnym kompozytorem, który stworzył wspaniałe ścieżki dźwiękowe do obu części Insygniów Śmierci.  
Osobiście uważam, że jest on na drugim miejscu wybitnych muzyków zaraz po Johnym Williamsie. Jego muzyka bardzo mnie urzekła, a zwłaszcza:
Od dawna postanowiłem, że chcę mieć autograf tak wybitnej osoby.
Pisząc ten list podjąłem wielkie ryzyko gdyż ostatni feedback pochodzi z przed ponad roku. Jednak stwierdziłem, że warto spróbować i się udało. Na autograf nie czekałem długo bo tylko 3 tygodnie. Pan Alexandre nie podpisuje zdjęć, które mu się wyśle, tylko rozsyła zdjęcia, które wcześniej podpisał. Skąd wiem, że to nie PP? Bo każdy podpis jest inny. Ja jako wyjątek dostałem kolorową fotografię, a inni w czarno białych barwach. Z jego strony to bardzo miłe, że chociaż w ten sposób szanuje swoich fanów.
  Ciekawi mnie tylko, gdzie ja umieszczę taką wielką fotografię? 
Wysłałem: IRC,  kopertę zwrotną i list
Dnia: 28.07.14r
Otrzymałem: podpisanie zdjęcie
Dnia: 11.08.14r
Czekałem:  14 dni
Adres: http://www.fanmail.biz/114971.html
 

4 komentarze:

 1. Nie wierzę! Masz od niego autograf?! Wdech, i wydech!
  To mój ukochany kompozytor! Uwielbiam Lily's theme i Statues!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy kolejny post? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj, a w zasadzie będzie to aktualizacja :)

   Usuń