środa, 26 lutego 2014

Julie Walters


 Zbieranie autografów polega głównie na czekaniu, które czasami może trwać od tygodnia do nawet kilku miesięcy. Kolekcjoner musi być cierpliwy, bo inaczej może się załamać lub zdenerwować. Należy pamiętać, że aktorzy nie siedzą dwadzieścia cztery godziny na dobę w swoich agencjach, są sławnymi osobami, więc mają prawo do innych zajęć niż tylko rozdawanie autografów. 
Dlatego też nie przywiązuję szczególnej uwagi po jakim czasie inni kolekcjonerzy otrzymali dany autograf, oczywiście jest to ważne, ale jednak poczta brytyjska i polska robią swoje...
   Więc tak... Tradycyjnie gdy wracałem do szkoły zajrzałem do skrzynki niestety pustka nie przejąłem się tym, bo moja mama, babcia i ciocia mają kilka szczególnych ,,kryjówek" w, które kładą koperty. Tym razem nie musiałem szukać, koperta leżała na stole i od razu zauważyłem charakterystyczny znaczek. 
Zapominając o wszystkim pobiegłem do mojego pokoju i chwilę zastanawiałem się od kogo to może być. Doszedłem do wniosku, że to jest autograf Julie Walters i się nie myliłem. Dlaczego? Otóż kilka dni temu dwie albo trzy osoby dostały od niej autograf i w dodatku niedawno Julie świętowała urodziny. 
Moim oczom ukazało się piękne zdjęcie z piękną dedykacją, a jak wiadomo napis ,,To Patryk" powoduje u mnie większe szczęście, bo to zazwyczaj oznacza, że aktor/ka przeczytał/a mój list.
Autograf od Julie jest także pierwszym  autografem na, który czekałem najdłużej, bo aż pięć miesięcy:


Mało tego znaczek z koperty był nieostemplowany więc wykorzystam go jeszcze raz :D

Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 16.09.13r
Otrzymałem: podpisane zdjęcie
Dnia: 25.02.14r.
Czekałem: 5 miesięcy i 9 dni 

Adres: http://www.fanmail.biz/1695.html

2 komentarze:

  1. pisalem we wrzesniu 2012 i bez odpowiedzi...
    gratuluje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję!
    Spróbuj jeszcze raz! W wakacje agencja Julie zmieniła adres więc sporo przesyłek pewnie się pogubiło :/

    OdpowiedzUsuń