poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Toby Jones


 Jak na kwiecień to pogoda jest dość brzydka! Cały przemokłem, jest zimno. Myśle jednak, że warto było zmoknąć aby w domu znaleźć kopertę! Tym razem była ona w innej wersji. Nie było to koperta formatu 10x15 tylko taka duża. W pierwszej chwili pomyślałem, że to może autograf Miriam Margolyes.
 Gdy otworzyłem kopertę na samym końcu były dwie czerwone tekturki, a pomiędzy nimi dwa zdjęcia. Jak zwykle pośpiesznie wyciągnąłem zawartość i powoli podniosłem pierwszą tekturkę. Moim oczom ukazała się najsłodsza istota ze świata Pottera jaka kiedy kolwiek tam była. Myślę, że domyślacie się, że chodzi o Zgredka, którego wszyscy tak kochamy!
 Jak doskonale wiecie Zgredka nikt nie grał, tylko użyczył mu głosu wybitny aktor Toby Jones! Po raz kolejny wspominam, że aktor, który podkłada głos też jest bardzo ważny, ponieważ to on tworzy tą postać! A tym bardziej najlepszej istocie magicznej ^_^
Wracając do autografu... Pan Toby był tak miły, że dał mi drugie zdjęcie od siebie, to zdjęcie jest o 3 milimetry szersze, więc nie mieści się w kopercie 10x15, dlatego Pan Jones wysłał mi w dużej kopercie. 
 Kolejny wspaniały autograf do kolekcji! 


Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 07.10.13r
Otrzymałem: podpisanie zdjęcie + drugie podpisanie
Dnia: 14.04.14r
Czekałem: pół roku i tydzień

Adres: http://www.fanmail.biz/54257.html

4 komentarze:

 1. 3 milimetry szersze to faktycznie duża różnica :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie! :o
   Zdjęcie mieści się w zwykłej małej kopercie, ale Toby i tak stwierdził, że się nie zmieści :p

   Usuń
 2. Gratulacje :p widze, ze wolisz Harrego po angielsku? :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Każdy aktor z HP ma wspaniałe głosy angielskie, ale po polsku i tak są najlepsi :D

   Usuń