wtorek, 1 kwietnia 2014

Ian Hart


 Nie piszę już nowych listów i nie robię nowych kopert. Na jakiś czas postanowiłem się wstrzymać z wysłaniem kolejnych listów. Wysłałem już ponad 20 próśb i nadal czekam, a i główni aktorzy się już skończyli więc będę musiał pisać do aktorów, którzy zagrali małe role. Myślę jednak, że taka przerwa dobrze mi zrobi.

 Od kilku dni jestem chory (mocne przeziębienie) w związku z tym jestem na długim urlopie :D Najlepsze co w tym jest to, że mogę wypatrywać listonosza. Tak się stało w poniedziałek, kiedy kochany pan listonosz podjechał swoim rowerkiem pod moją furtkę.  Zobaczyłem, że wrzuca kilka kopert do mojej skrzynki, ale niestety zauważyłem, że jedna koperta mu upadła na ziemię (nawet tego nie zauważył). A co byłoby gdybym był w szkole, a nie w domu? Pies albo ludzie zaopiekowaliby się tą kopertą, która leżała sobie przy płocie.
 Szybko pobiegłem na dół i poprosiłem moją ciocię, aby poszła po listy. Już w pierwszej chwili zobaczyłem dobrze mi znaną głowę Elżbiety II naklejoną na kopertę.  Szybko pobiegłem do swojego pokoju i pośpiesznie otworzyłem kopertę. 
 W środku była podpisana fotografia od Iana Harta, który w Harrym zagrał Quirrella! Sukces ten jest na pewno niezwykły, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu Ian w ogóle nie odpisywał. Pod koniec stycznia tego roku zaczęły pojawiać się sukcesy innych kolekcjonerów. Bez chwili namysłu postanowiłem natychmiast do niego napisać, bo kto wie może przestać odpisywać.
  Końcowe podsumowanie jest takie, że nie należy wątpić w aktorów, którzy nie odpisują, bo nigdy nic nie wiadomo! :)
Wysłałem: IRC, 1 zdjęcie, kopertę zwrotną i list
Dnia: 17.02.14r
Otrzymałem : podpisanie zdjęcie 
Dnia: 31.03.14r
Czekałem: 42 dni 
Adres: http://www.fanmail.biz/72967.html

2 komentarze: